babycolibra.pl

Blog tematyczny o parentingu.

Moda

Minimalistyczna elegancja – najnowsze trendy w modzie ślubnej 2023

Minimalistyczna elegancja – najnowsze trendy w modzie ślubnej 2023

Powrót do prostoty – minimalistyczne kroje sukien ślubnych

W roku 2023 w świecie mody ślubnej obserwujemy wyraźny powrót do prostoty i minimalizmu. Panny młode coraz częściej wybierają suknie o prostych krojach, które podkreślają ich naturalną urodę i subtelnie podkreślają sylwetkę. Wiodącym trendem są delikatne linie A, które sprawiają, że suknia spływa swobodnie od ramion i delikatnie eksponuje talię. Krótkie rękawy, głębokie dekolty w serek oraz asymetryczne fasony cieszą się również dużym zainteresowaniem.

Kolorystyka – odważne akcenty w tradycyjnej bieli

Chociaż biel pozostaje klasycznym kolorem dla sukni ślubnych, rok 2023 przynosi odważne eksperymenty z kolorystyką. Wiodącym trendem są suknie w odcieniach kremu, ecru oraz delikatnego różu. Panny młode coraz częściej decydują się na subtelne akcenty kolorystyczne, takie jak delikatne hafty w złotym lub srebrnym odcieniu, które dodają sukni unikatowego charakteru. Natomiast dla odważniejszych pań młodych, projektanci proponują suknie w pastelowych barwach, takich jak mięta czy lawendowy.

Kwiatowe detale – romantyczny akcent na sukniach ślubnych

Romantyczne i kwiatowe detale to kolejny gorący trend w modzie ślubnej na rok 2023 (polecamy annakara.com). Hafty z motywem kwiatowym, subtelne aplikacje z koronki w kształcie kwiatów oraz ręcznie naszywane kwiaty na tiulowej spódnicy – to tylko niektóre z propozycji, które podbijają serca przyszłych panien młodych. Te delikatne zdobienia dodają sukni wyjątkowej elegancji i sprawiają, że cała stylizacja nabiera romantycznego charakteru.

Udostępnij